Apie mus

Centrinėje Vilniaus dalyje iškilęs verslo centras „k29“ – išskirtinės architektūros, modernus ir ryškus dešiniojo Neries kranto objektas. Verslo centro idėjos autoriai – Danijos ir Lietuvos projektavimo įmonės iš Danijos ir Lietuvos. Projektą vystė investicijų bendrovė „Lords LB Asset Management“ – specialiai šiam projektui įsteigtas fondas „Lords LB Baltic Fund II“.

Biurų pastatas „k29“ ‒ sukurtas žmonėms. Visos erdvės pasižymi praktiška, funkcionalia geometrija, kuri formuoja šiuolaikišką ir tvarią darbo aplinką. Pažangūs projektavimo ir interjero sprendimai padeda užtikrinti akustinį vidaus erdvių komfortą, sulaiko garsą ir sugeria triukšmą. Pastato interjeras sukurtas laikantis skandinaviško stiliaus tradicijų. Čia vyrauja jaukūs ir šilti atspalviai, naudojamos aukščiausios kokybės natūralios medžiagos bei jų deriniai.

Efektyvų pastato energetinių resursų naudojimą užtikrina dvigubas fasadas ir išorinės žaliuzės. Patalpos vėsinamos šalčio sijomis, yra įdiegtos moderniausios automatinės vėdinimo, šildymo ir oro valdymo inžinerinės sistemos.

Jūsų patogumui – aplink pastatą ir požeminėje stovėjimo aištelėje įrengta 590 automobilio parkavimo vietų.

„k29“ verslo patalpose savo paslaugų centrus ir biurus įsteigė didžiausios pasaulio kompanijos.

k29 yra geriausias biurų pastatas Baltijos šalyse.